Menu

Moda,treść,przekaz,wzornictwo,styl...

Nadszedł czas w moim życiu, w którym chciałbym podzielić się nutką swojej wiedzy czyt.zainteresowaniem . To moja pierwsza takiego rodzaju chęć podzielenia się z wami moim światem.

offFashion?Kim jestem?

nutme

Pod koniec 2014 roku dostałem propozycję wybrania się na pokaz mody Duetu Paprocki&Brzozowski
 Bilety dostałem od koleżanki,która od dziecka lubiła eksperymentować w dziedzinie mody. Na początku byłem średnio nastawiony do tak owych "uroczystości" jednak po dłuższym zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że chciałbym posmakować czegoś nowego, a godzina wyciągnięta żywcem z życia mnie nie zbawi. Na uroczystość starałem się wyglądać bynajmniej dobrze,ubrałem obcisłe,czarne dżinsy z zary,biały podkoszulek czyli rzecz,która pasuję do większości strojów rozpoczynając od marynarek,a kończąc na kombinacjach ubioru Street Fashion(kocham).Pokaz rozpoczynał się w godzinach wieczornych i trwał 20 minut + czas poświęcony na poczęstunek i chęć zrobienia sobie zdjęcia na ściance.Przy drugim kontakcie z projektem OFF-a dowiedziałem się istotnej rzeczy,a konkretnie tego iż sam mogę wziąć w nim udział.Przeszedłem przez etap przymiarek i prób na podeście,miałem wtedy pierwszy raz styczność ze  światem mody. Dla niektórych może wydawać się to błahe i nienadzwyczajne, jednak dla mnie było to jakimś maluteńkim krokiem w przód. Wszystko wydawałoby się być kolorowe i już zbierałbym siły na pójście nie tylko na próbach ale i w prawdziwym pokazie gdyby nie szkoła na mojej drodze,a konkretnie matematyka- taak "królowa wszystkich nauk",a przyznajcie się bez bicia -kto ją rozumie ? :).Za parę miesięcy rozpoczyna się kolejna edycja offFashion.Teraz wiem,że nie zmarnuję okazji i odebrania sobie frajdy na pójście w pokazach projektantów.

lastsubbanerDSC_6642

"Konkurs Off Fashion odbywa się w Kielcach i ma za zadanie stworzyć szansę zawodowego startu młodym projektantom, których zapał i kreatywność odmieniają nasze spojrzenie na rynek mody w Polsce, a ulicom naszych miast nadają znamiona indywidualności i oryginalności"

 

Myślę,że w dużym skrócie wyjaśniłem Tobie w jaki sposób zainteresowałem się tematem mody,jednak to dopiero początek,mam dopiero 17 lat,dużo myślę i czytam, kocham zwiedzać duże miasta i wiązać z nimi swoją przyszłość.

Jeżeli spodobał się Tobie post,skomentuj,zostaw miłe słowo-to bardzo motywuje ! :)

                                                            

© Moda,treść,przekaz,wzornictwo,styl...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci